I. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Sivas Belediyesi’nden Bölgemize Ziyaret
26 Kasım 2018
İMES OSB Türk Savunma Sanayii Zirvesinde
14 Aralık 2018

Bölgemizde I. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan Küçükay yeniden başkanlığa seçildi.

 İMES OSB Genel Kurulu 08.12.2018 tarihinde Ramada Asia Airport Otelde gerçekleştirildi. Genel Kurul toplantımıza, Ak Parti Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ak Parti  Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammed Hasan Aslan ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler  katıldı.

Sanayicinin yoğun katılım gösterdiği Genel Kurulda, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ardından Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY’ın bölgede yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları kapsayan sunumu sonrası seçime gidildi.  Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY yeniden başkanlığa seçildi ve Müteşebbis Heyetin devamı kararı alındı.

Başkan Küçükay Genel Kurul sonrası yaptığı açıklamada “Genel Kurulumuza katılan tüm kurum ve kuruluş temsilcilerine ve sanayicilerimize teşekkür ediyorum. İmes ailesi olarak 20. yılımızı kutluyoruz. Kurduğumuz hayaller gerçek oldu. Yıllarca yan yana omuz omuza mücadele ettiğimiz başta Kurucu Başkanımız Süheyl ERBOZ ve tüm ekip arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Yeni dönem çalışmalarımızın daha da hız kazanacağı, firmalarımıza sunulan destek ve hizmetlerin artarak devam edeceği bir dönem olacaktır. Çabamız ve başarımız bireysel girişim meselesi değil memleket meselesidir.” ifadelerine yer verdi.

İMES MM