İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu’nda İlk Karne Heyecanı

İMES OSB’de Makine Sektöründe AB Mevzuatı Uyum Projesi Toplantısı Gerçekleştirildi
17 Ocak 2020
İMES OSB’de Karla Mücadele Başarıyla Sonuçlandı
10 Şubat 2020

3 Ekim 2019 yılında heyecanla açılışını gerçekleştirdiğimiz İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu’nda ilk karne töreni de büyük coşkuyla gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY, Bölge Müdürümüz Onur KESİCİ ve velilerimiz 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının 1. Dönem karne törenine katılım gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Karne Günü etkinliği, Anaokulumuzun müdürü Sn. Işıl Duru’nun konuşmasıyla devam etti. Sözlerine başlamadan önce Yönetim Kurulu Başkanımıza ve Bölge Müdürümüze verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini arz etti. Başkanımız Sn. İrfan KÜÇÜKAY gösterilen tanıtım filminden sonra duygulu anlar yaşadığını ve mutluluğunu bildirdi. İlgi ve alakalarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti.

Tanıtım filminde, İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulumuzun karne tatili öncesi şimdiye kadar yapılan 1. Dönem aktiviteleri gösterildi.

Karne töreninin ardından Yönetim Kurulu Başkanımız, Bölge Müdürümüz öğrencilere karnelerini ve hediyelerini takdim etti. Öğretmen ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekimi ile karne töreni sonlandırıldı.

İMES MM