“Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Kampanyasına Destek Verdik

İMES OSB Yeni İdari Binasının Yapımı İçin Hafriyat Çalışmalarına Başladı
16 Nisan 2020
Bakan Mustafa Varank’tan Model Fabrika’dan Eğitim Alacak KOBİ’lere 70 Bin TL’ye Kadar Destek Müjdesi
15 Mayıs 2020

Geçmiş tarihimizden bu yana milli birliğimiz ve dayanışmamız tüm Dünya’ya örnek olmuştur. Dün Kurtuluş Savaşında, Çanakkale Muharebesinde nasıl bir yardım dayanışması sergilediysek, aynı ecdadın torunları olarak milli beraberlik dayanışmamızı, tüm zor dönemlerde yüksek motivasyon ile devam ettirdik.

Ülkemizin ve milletimizin refah seviyesinin kalkınması adına sanayiciler olarak gece gündüz demeden tüm fedakârlık duygularımız ile çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın kazanımı olarak ülke ekonomisine sağladığımız yüksek katma değer ile muasır medeniyetler seviyesine ilerlemekteyiz.

Tüm Dünya’da ve ülkemizde de etkisi görülen COVİD-19 salgının en kısa zamanda kontrol altına alınması için devletimizin yanındayız. Bu konuda başta sağlık çalışanlarımızın sağlıkları için Organize Sanayi Bölgemiz olarak maske ve eldiven, COVİD-19 hastalarımız için solunum cihazı, ateş ölçer vb. tıbbı ekipman desteğinde bulunduk.
Bu katkılarımızın yanı sıra çalışanlarımızın sağlığı için Bölge Müdürlüğümüz olarak işletmelerimize maske temini sağladık.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından başlatılan, “BizBizeYeterizTürkiyem” kampanyasına Yönetim Kurulu olarak 350.000 TL katkıda bulunduk.

Vatandaşlarımızın sağlığı adına bu süreçte devletimizin her daim yanında olacağız.

Saygılarımla…
İrfan KÜÇÜKAY
Yönetim Kurulu Başkanı

İMES MM