İMES OSB’de KOSGEB Bilgilendirme Toplantısı
6 Haziran 2018
İMES OSB’de Büfeler Faaliyette
22 Haziran 2018

Değerli Katılımcımız,
Her bayram ve tatil günlerinde olduğu gibi yaklaşan 2018 yılı Ramazan Bayramı tatili süresince de Organize Sanayi Bölgemizde bir takım ilave güvenlik önlemleri alma gereği hasıl olmaktadır. Hırsızlık olaylarının özellikle bu tür bayram ve tatil günlerinde yoğunlaştığı hepinizin malumlarıdır. Bu anlamda bu tür vakalara mahal vermemek adına, Dilovası Jandarma Komutanlığı ile koordineli olarak birtakım tedbirler alınmıştır.

Organize Sanayi Bölgemizin 1. ve 2. kısım alanında 2018 yılı Ramazan Bayramı tatili süresince (14.06.2018 ile 18.06.2018 tarihleri arası) 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11 nolu güvenlik kapıları kapalı olacaktır. Giriş-çıkışlar birinci kısımda 2 nolu güvenlik kapısından, ikinci kısımda 5 nolu güvenlik kapısından kontrollü olarak sağlanacaktır. Girişlerde ilgili tesisten teyit alınacak, çıkışlarda ise çıkartılan malın irsaliyesi sorgulanacak veya çıkartılan tesisten yazılı/sözlü onay alınacaktır.

Yapılan bu uygulamalar tesislerimize yönelebilecek hırsızlık ve sabotaj gibi suç tehditlerini minimize etmek üzere alınan tedbirler olup, konuya ilişkin hassasiyet ve destekleriniz Organize Sanayi Bölgemizi daha düzenli ve daha güvenli kılacaktır. Yapılacak olan uygulamayla ilgili çalışanlarınızı da bilgilendirerek destek vermenizi bekler, işlerinizde ve çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımızla.

İMES MM