İMES OSB Gebze Ticaret Odası’nın Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda

7143 Sayılı Yapılandırma Duyurusu ‘SON GÜN 31 TEMMUZ’
27 Temmuz 2018
Kalkınma Bankası Yetkilileri İMES’te
31 Temmuz 2018

İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KÜÇÜKAY, Oda Meclisi ve diğer OSB Başkanlarının katılımı ile gerçekleşen Gebze Ticaret Odası Temmuz Ayı Meclis Toplantısında konuk konuşmacı olarak ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN yer aldı.

Gebze Ticaret Odası’nın Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda konuşan Görgün, Türkiye’de sanayi ve ticaret denilince Kocaeli’nin akla geldiğini, Kocaeli’nin kalbinin ise Gebze olduğunu vurguladı. “İlçenin potansiyelini, gücünü, çalışkanlığını, girişimci ruhunu ülke içinde ve yurt dışında her platformda dile getirdik, hep anlattık. Savunma sanayindeki payından Gebze’nin önemli sorumluluklar üstlenmesi konusunda benim özel gayretlerim olacak. Sizlerin de aynı şekilde samimiyetle, gayretle çalışacağınızı görüyorum. Bunu başarırsak, Gebze sanayinin birçok öncü projeleri, dünyayı takip edecek yaklaşımlardan, dünyanın takip edeceği bir çözümlerin de buradan çıkabileceğine inanıyorum. İnşallah burada hep birlikte ülke adına kazançlar sağlamaya devam edilir.” şeklinde konuştu.

Savunma Sanayinde güncel çalışmalar hakkında paylaşılan bilgilerin yanı sıra Gebze bağlamında OSB’lerde yer alan firmaların Savunma Sanayine entegrasyon süreçleri ile ilgili birebir görüşmeler yapıldı.

İMES MM