İMES OSB Uygulamalı İleri Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi Mal Alım İşi” için İhale İlanı

2021 Mayıs Ayı Makine İhracatı 9.2 Milyar Dolar Oldu
13 Haziran 2021
İMES OSB Uygulamalı İleri Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi Mal Alım İşi” için İhale İlanı
7 Temmuz 2021

Kocaeli-Gebze VI. (İMES) Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje Desteği kapsamında sağlanan mali destek ile Kocaeli-Gebze VI. (İMES) Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü’nde İMES OSB Uygulamalı İleri Mühendislik Mükemmeliyet Merkezi için mal alım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale ile ölçüm cihazlarının(Lot-1), lazer kaynak makinasının (Lot-2) ve simülatörlerin (Lot-3) alımları gerçekleştirilecektir.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Çerkeşli OSB Mah. İMES 8 Cad. No:4, İMES OSB Bölge Müdürlüğü / Dilovası adresinden veya www.imesdilovasi.org veya www.marka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklifler Çerkeşli OSB Mah. İMES 8 Cad. No:4, İMES OSB Bölge Müdürlüğü / Dilovası adresine elden veya kargo yoluyla teslim edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 29.07.2021 saat 11:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; “www.imesdilovasi.org” ve “www.marka.org.tr” yayınlanacaktır.

Teklifler, 29/07/2021 tarihinde, saat 14:00’da ve Çerkeşli OSB Mah. İMES 8 Cad. No:4, İMES OSB Bölge Müdürlüğü adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İMES MM