İMES OSB Yönetim Kurulundan Bölge Firmalarına Ziyaret

Komşu OSB’ler Ortak Yatırımlar İçin İMES OSB’de Buluştular
3 Ağustos 2017
İMES OSB’den Teşekkür
15 Ağustos 2017

İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanımız, Sn İrfan Küçükay, Başkan Vekilimiz Ahmet Tokkan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Enver Kaya, Ahmet Sözer, Kerim Çolakoğlu, Ahmet Şahin ile birlikte Bölgemizde faaliyet gösteren firmaları ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında  Üçaslar, Akyüzlü, Aes-Acar,Piromet, Uğur Metal, Tarımar,İsapur, Maltepe Demir, Köşkerler Çelik halat ve Alper Çelik firmaları ile yapılan görüşmelerde fikir alışverişinde bulunuldu.

İnteraktif Yönetim Modeli ile Daha Başarılı Yatırımları Hep Birlikte Gerçekleşecek

Bölge içerisindeki firmaların yatırımlarını inceleyen Yönetim Kurulu Üyeleri, gelecek yatırımlarını ve bu alanda alınabilecek teşvik ve hibeler konusunda firma bazlı incelemeler yapılacağını ve firmalarımızın uygun görmesi halinde bölgemiz hibe ve teşvikleri konusunda danışmanlık görevini yürüten Burak Diler beyin bu konuda kendilerine hizmet vereceklerini belirttiler.

 

Firma ziyaretlerinde İnteraktif yönetim modelini benimsediklerini belirten Başkan Sn İrfan Küçükay “Bölgemizde faaliyet gösteren tüm firmaları birebir ziyaret ederek görüş ve önerilerini dikkate alacağız. Planlanan bölge yatırımları firmalarımızın bizden beklentileri , istekleri göz önünde tutularak yapılacaktır” dedi.

İMES MM