KOİF’te İMES Rüzgarı

Bölgemizde KOSGEB Kocaeli OSB Müdürlüğü KOBİGEL Bilgilendirme Eğitimi
4 Nisan 2019
İMES OSB KOSGEB Teşviklerinde 1 Numara
12 Nisan 2019

OSB’miz katıldığı bölgenin en büyük insan kaynakları etkinliği olan Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’nin ilk gününde katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

İzmit’te bulunan İnterteks Fuar Alanı’nda 4-6 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen KOCAELİ İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri (KOİF-2019), firmalarla iş arayanları bir araya getirdi.

KOİF 2019 fuarında, personel arayan yaklaşık 200 firmanın insan kaynakları departmanı stant açtı. İşverenlerin iş gücü ve iş arayanların iş ihtiyaçlarının karşılanması, üniversite öğrencilerine işgücü piyasası ile ilgili bilgiler aktarılması, öğrencilerin çalışma hayatına hazırlanmalarının sağlanması ve öğrencilerin çalışabilecekleri iş yerleri konusunda bilgi edinmeleri gibi amaçlarla başlatılan KOİF 2019, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi ve İŞKUR birlikteliği ile hayata geçirildi. KOİF 2019’un açılış törenine İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Hasan Aslan ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İMES MM