Marmara OSB Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin ÇAY’dan İMES’e Ziyaret

Başkan Büyükakın’dan İMES OSB’ye Taziye Ziyareti
29 Eylül 2020
Cuma Namazının Ardından Merhum İrfan Küçükay İçin Kur’an Kerim Okundu
2 Ekim 2020

Marmara OSB Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin ÇAY ile beraberindeki heyet, İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet TOKKAN ve Yönetim Kurulu Başkanvekilimiz Kerim ÇOLAKOĞLU’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İMES OSB Dilovası Yönetim Kurulu’nda sanayi kanununca gerçekleştirilen atama sonucunda İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanvekilliği görevini yürüten Ahmet TOKKAN, İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.  PİKSAN firmasının sahibi İMES OSB Yönetim Kurulu üyesi Kerim ÇOLAKOĞLU da İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili oldu.

Marmara OSB Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin ÇAY ve beraberindeki heyet, İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet TOKKAN’a ziyarette bulundu ve Başkan TOKKAN’a ve İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili Kerim ÇOLAKOĞLU’na yeni görevlerinde başarılar diledi.

İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet TOKKAN ve Başkanvekili Kerim ÇOLAKOĞLU’da Marmara OSB Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin ÇAY’a gerçekleştirdikleri ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdi. Ziyaret karşılıklı istişarenin ardından hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

İMES MM