Genel Durum Değerlendirme Toplantıları Tamamlandı
12 Ocak 2018
Bölgemizde Firma Bazlı Destek Çalıştayı Yapıldı
29 Ocak 2018

Değerli Sanayicimiz;

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sanayi Genel Müdürlüğü ile desteklenmesi planlanan öncelikli sektörler kapsamında bulunan; makine, makine yan sanayi ve imalat sektöründe nitelikli üretim yapan firmalarımıza ülkemizde ilk defa uygulanacak “firma bazlı özel destek modeli” çalışması yürütülmektedir. Bu anlamda bölgemizde faaliyet gösteren firmalar incelenerek firma bazlı raporlar hazırlanmıştır bu çalışmaların anlatılması ve izlenecek yol haritasının belirlenmesi amacıyla Sanayi Genel Müdürü Sn. Zübeyde Çağlayan ve daire başkanı Sn. Serkan Çelik bey’in katılımıyla toplantı düzenlenecektir.

Yönetim kurulumuzca düzenlenen ve ayrıntıları aşağıda belirtilen toplantıya, firma sahibi değerli sanayicimizin ekte bulunan yazıyı formata uygun şekilde doldurmaları ve yanlarında tanıtıcı sunum, ürün katalog çalışması vb. çalışmaları ile iştiraki hususunu rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla.

Dosya Eki : Bakanlık-Stratejik-sorular.xls

 

Form Gönderimlerinizi yonetim@imesosb.org e-posta adresine, +90 262 722 91 86 Faks numarası ile veya Yönetim Binamızdan bizlere iletebilirsiniz.

 

YER:    İMES OSB Bölge Müdürlüğü toplantı Salonu

TARİH VE SAAT:  26.01.2018 – 10:30

YETKİLİ İRTİBAT : ONUR KESİCİ (262) 722 91 51 DAHİLİ: 120

İMES MM