İMES OSB Yönetim Kurulu Firma Ziyaretlerine Hızla Devam Ediyor
22 Eylül 2017
İMES OSB YÖNETİMİ’nin Firma Ziyaretleri Sürüyor
29 Eylül 2017

TÜRKİYE’NİN SANAYİ DEVLERİ TÜYAP SANTEK 2017 FUARI’NDA BULUŞUYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş tarafından, 02 – 05 Kasım 2017 tarihleri arasında, SANTEK 2017 “Tüyap 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı”  Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Ticaret Odası,  Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve KOSGEB desteği ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenecektir.

Fuarımızın kapsamı; Metal İşleme Teknolojileri, Sac İşleme Teknolojileri, Enerji Elektrik Elektronik ve Otomasyon, Üretim Makineleri ve İmalat Endüstrisi, Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller, Depolama ve İstifleme, İş ve İşçi Güveliği Sağlığı ve ekipmanları, Liman Tersane ve Gemi Sanayi, Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi ve Kimya Sanayi ana başlıklar olarak belirlenmiştir.

Neden KOCAELİ?

Fuara ev sahipliği yapan Kocaeli, üç Organize Sanayi Bölgesi, üç Serbest Bölgesi ve Teknoparkı ile ülkemizin ikinci büyük sanayi kentidir. İlin otomotiv, boya, çimento, alüminyum, seramik gibi birçok sanayi dalında üretim üssü olması yanı sıra liman kenti olarak da gelişme kaydetmiş olması ülke ekonomisindeki gücünü ortaya koymuştur.

ISO 500- Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşlarından 80 firma Kocaeli’de faaliyet göstermekte olup, bu firmaların önemli bir bölümünün katılımcı ve ziyaretçi olarak SANTEK Fuarımızda yer alacak olmaları da Fuarımıza güç katmaktadır.

SANAYİDEKİ TÜM YENİLİKLER SANTEK’te

Üretim Makineleri ve İmalat Endüstrisi, Liman, Tersane ve Gemi Sanayi, Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller gibi konuları içinde barındıran fuar, sanayi ve teknoloji sektörünün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

Sanayideki tüm yeniliklerin yer alacağı bu fuarda, katılımcılarımız önemli iş bağlantıları kurabileceği profesyonel bir ortam hazırlığı içersindeyiz. Katılımcılarımızın ilk kez sergileyeceği ürünler, yapılacak lansmanlar ile sektöre dair tüm yenilikler bu fuarda bir araya gelecek.

Kocaeli Sanayi Odası ve ABİGEM öncülüğünde geçen yıl fuar kapsamında gerçekleşen Mach4Idustry etkinliği bu yıl çok daha fazla katılımla yabancı iş adamları ile katılımcı firmalarımızı ikili iş görüşmelerinde buluşturacak. Fuarda Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından gerçekleştirilecek ‘Yerlileştirme Sergisi’nde yurtdışından ithal edilen ürünlerin yerli firmalardan teminine ilişkin görüşmeler yapılacak. Ayrıca, Türk savunma sanayisinin önde gelen kuruluşları ASELSAN, HAVELSAN ve ROKETSAN da fuarda tedarikçi görüşmeleri yapacak.

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören fuarımız, 12 ülkeden 221 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenmiş, toplam 26.387 profesyonel tarafından ziyaret edilmiştir.

KOSGEB Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen fuarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için  www.santekfuari.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Fuarımız; 02-04 Kasım 2017 tarihlerinde 10.00 – 19.00 saatleri arasında, 5 Kasım 2017 tarihinde 10.00 – 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

2017 yılı standlı katılımınıza ilişkin bilgi vermenizi ve taleplerinizi bildirmenizi rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

İMES MM