Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY’dan Öğrencilere Sürpriz Hediyeler

İMES OSB’den “Geleceğe Nefes” Kampanyasına Tam Destek
11 Kasım 2019
İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulumuz’da Öğretmenler Günü’nü Kutladık
26 Kasım 2019

Açıldığı günden bu güne etkinlikleri ve toplantılarıyla İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu öğrencileriyle ve öğretmenleriyle birlikte olan Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY ailesiyle birlikte minik öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek, hediyeleriyle de mutlu ettiler.

Kocaeli Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY ve kıymetli misafirlerimizin katılımı ile 03.10.2019 tarihinde açılışını gerçekleştirdiğimiz İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulumuz’un bir takım ihtiyaçlarını Organize Sanayi Bölgesi yönetimi karşılıyor. Eğitime ve geleceğin teminatı çocuklara büyük önem veren ve bölgedeki eğitim kalitesinin arttırılması konusunda emek veren Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY minik öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek, hediyeleriyle de mutlu etti.

Ailesiyle birlikte minik öğrencilerle ilgilenen, şakalaşan ve hediyelerini takdim eden İrfan KÜÇÜKAY, ağaç yaş iken eğrilir. Milli ve manevi değerleri yüksek bireyler küçük yaşlarda yetiştirilir. Bunun bilinciyle bizlere düşen görevlerin sorumluluğundayız, dedi.  İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu öğretmenlerinin çocuklara gösterdiği ilgiden memnun olduğunu ve kendilerine teşekkür etti.

Öğrencilerle zaman geçirmenin insana huzur verdiğini de dile getiren Küçükay, hediyeleri heyecanlı ve sevinçle kabul eden öğrenciler ve ailesiyle birlikte bu günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

İMES MM