İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulumuz’da Öğretmenler Günü’nü Kutladık

Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY’dan Öğrencilere Sürpriz Hediyeler
18 Kasım 2019
İMES OSB’de Düzenlenen 2. Ekonomi Sohbetlerine Yoğun Katılım
19 Aralık 2019

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mekteplerinde Başöğretmenliği kabul edişinin yıl dönümü olan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulumuz’da kutladık.

İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulumuz’da düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliğine Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ahmet TOKKAN, Bölge Müdürümüz Onur KESİCİ, anaokulu öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katılım gösterdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY Anaokulu öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlaması ardından hediyelerini takdim etti. Öğretmenlere hediyelerini vermesiyle, bir arada olmanın mutluluğunu yaşayan veliler de bölgeye kazandırılan İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu için tüm İMES OSB yönetimine teşekkürlerini bir kere daha dile getirdiler.

Etkinlikten çok memnun kalan anaokulu öğretmenlerimiz de emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Günün anısına öğrenciler, veliler ve İMES OSB yönetimiyle hatıra fotoğrafı çekilerek etkinlik sonlandırıldı.

İMES MM