Erboz, İMES OSB Sanayicilerinin Güvenini Kazandı

İMES OSB Camianın Eseri
17 Mayıs 2016
İMES OSB’de Dev Açılış
17 Mayıs 2016

Süheyl Erboz’un 3 yıl süreyle daha başkanlık koltuğuna oturduğu İMES OSB Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Olağan Genel Kurulu,  Kartal Titanic Otel’de gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra İMES OSB Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Küçükay tarafından Yönetim Kurulu yıllık çalışma raporları okundu.  Küçükay, İMES’in dünyaya örnek bir OSB olacağını ifade ederek, “Hayal gibi gözüken, insanların inanmak için çaba gösterdiği projelerimiz bitmek üzere. Altyapı bu yıl itibariyle tamamlanacak. Sizlerin desteğiyle en iyisini yapma gayreti içerisinde olduk. Dünyada bir numara olmak istedik.  Örnek gösterilen bir butik OSB haline geldik” diye konuştu.

Bütçeye oy birliği kabulü
İMES OSB Genel Kurulu’nda masaya yatırılan denetim raporları okunduktan sonra bilanço ve gelir-gider farkı hesabı görüşmeye tabi oldu. 92 milyon 336 bin TL olan bilanço ve gelir-gider bütçesi ise 439 bin 309 bin TL olarak okunduktan sonra katılımcılar tarafından oy birliği ile kabul edildi. Seçimde karara bağlanan 2014-2015 tahmini bütçesi 20 milyon 189 bin TL olarak belirlendi.

Erboz, güvenleri boşa çıkarmadı
Sanayicilerin ortak kararı neticesinde 3 sene daha başkanlık görevini sürdürecek olan Erboz, seçimin son bölümünde söz aldı. İMES OSB Başkanı Süheyl Erboz, “Yönetim olarak size sunduğumuz her şeyi bize güvenerek kabul ediyorsunuz. Bütçe meselesini kabul ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim”  dedi.

Erboz’la 3 yıl daha
Yönetim ve denetim kurulları ibraz edildikten sonra 3 yıl için yönetim ve denetim kurulu üyelerinin seçimine geçildi. Yönetim Kurulu üyeliğine Süheyl Erboz, İrfan Küçükay ve Kemal Akar seçilirken denetim kurulu üyeliğine ise Abdullah Arslan ve Ahmet Tokkan seçildi.

Müteşebbis Heyet 
Asil Üyeler
Süheyl Erboz
İrfan Küçükay
Kemal Akar
Abdulah Arslan
Ahmet Tokkan
Cevat Yaman
Temel Söğüt
Hasan Doğruyol
Osman Güler
Ahmet Şahin

Müteşebbis Heyet 
Yedek Üyeler
Mazhar Kemerdere
Cevat Akkuş
Nevres Şahin
Mustafa Uzun
Salih Zeki Yirmibeş
Hasan İnce
Murat Kütüklü
Abdurrahim Demir Köseoğlu
İsmail Şişman
Hakan Kurtuluş
Alparslan Gölve

Kaynak : http://www.sanayigazetesi.com.tr/osbler/erboz-imes-osb-sanayicilerinin-guvenini-kazandi-h6985.html
İMES MM