İMES Dilovası Camii İbadete Açıldı

İMES OSB’de Savunma Sanayi Buluşması
15 Mayıs 2019
Başsağlığı
18 Mayıs 2019

Bölgemizde bulunan ve yapımına 2017 yılında başlanan İMES Dilovası Camii’nin bodrum katı 10.05.2019 Cuma Namazı itibariyle ibadete açıldı.  Geleneksel ile modern mimarinin bir sentezi olarak tasarlanan caminin ibadete açılan kapalı alanı 2400  açık alanı ise 2500 kişiye  ibadet imkanı sunuyor.

Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan KÜÇÜKAY konu ile ilgili “Gün geçtikçe daha da büyümekte olan Organize Sanayi Bölgemiz, katılımcı firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmeye devam etmektedir. İMES Dilovası Camii’nin sadece bölgemiz işletmelerine değil, etrafımızda bulunan diğer OSB’lere de hizmet vereceğinden dolayı da mutluluk yaşamaktayız. Amacımız geleceğin en teşekkülü OSB’sini inşa etmektir. İMES OSB Camimiz’in ibadete açılmasından duyduğumuz memnuniyeti, desteklerinizi bizlerden esirgemeyen başta paydaşlarımıza ve firmalarımıza teşekkür ederek, camimizin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Yaklaşık 5.000 kişi kapasiteli olan ve uzun zamandır çalışmaları devam eden cami Cuma Namazı’na ev sahipliği yaparak ibadete açıldığı günden itibaren yoğun ilgi görüyor.

İMES MM