İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu’nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Firma Ziyaretlerimiz Devam Ediyor
23 Ekim 2019
İMES OSB’de Savunma Sanayi Buluşması
31 Ekim 2019

Kocaeli Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY ve kıymetli misafirlerimizin katılımı ile 03.10.2019 tarihinde açılışını gerçekleştirdiğimiz İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu’muzda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladık.

İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu’muzda eğitim gören minik öğrenciler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yıl dönümü kapsamında kutlama etkinlikleri düzenledi. Renkli görüntülere sahne olan programda minik öğrenciler, günün anlam ve önemine ilişkin etkinlikler gerçekleştirdi. Düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine öğrencilerin ve öğretmenlerin yanı sıra Bölge yönetimimiz, Sanayicilerimiz ve velilerimiz katıldı. Heyecan ve coşkuyla Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yılını kutlayan miniklerin gösterileri büyük beğeni topladı. İlgiyle gösterileri takip eden veliler de çocuklarının coşkusuna ortak oldu. Minikler etkinliklerde; şiir okudu, şarkı söyledi, dans etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu’ muzda ilk kez çocuklarıyla yaşayan veliler, gösterileri çok beğendiklerini ve çocuklarıyla gurur duyduklarını ifade ettiler. Sağlanan imkanların kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini dile getiren veliler, emeği geçen öğretmenlere ve İMES OSB yönetimine teşekkür etti.

İMES MM