KSO Sürdürülebilirlik Ödülleri Hk.

Dilovası Kaymakamı Dr. Metin KUBİLAY’ı bölgemizde ağırladık.
29 Kasım 2023
“İMES OSB Kadınlar ve Gençlerle Sanayinin Gücüne Güç Katıyor” Projesi Spektrometre Mal Alım İhalesi
8 Aralık 2023

Değerli Sanayicilerimiz,

Bu yıl ilki düzenlenecek olan “Kocaeli Sanayi Odası Sürdürülebilirlik Ödülleri” organizasyonuna başvurular devam ediyor.

KSO Sürdürülebilirlik Ödüllerine; Marmara bölgesinde yer alan ve imalat sanayinde faaliyet gösteren işletmeler başvurabileceklerdir.

Jüri değerlendirmesi sonunda KOBİ ve Büyük İşletme olmak üzere iki ayrı kategoride 1., 2., ve 3.lük ödüllerinin sahipleri belirlenecektir. Buna ek olarak da tüm kriterlerde fark yaratmayı başarabilen bir işletmeye “Mükemmeliyet Ödülü” verilecektir.

Organizasyona katılan firmalar; Finansal ve Operasyonel Performans ile Sürdürülebilirlik başlıkları altında; Finansal Performans, Dış Ticaret, Operasyonel Verimlilik, İnsan Kaynakları ve İstihdam, ESG (çevresel, sosyal, yönetişim), Dijitalleşme, Ar-Ge ve İnovasyon olmak üzere 7 ana kriterde değerlendirileceklerdir.

Organizasyona başvuruda bulunmak isteyen firmalar www.ksosurdurulebilirlik.org web adresi üzerinden başvuru anketini 8 Aralık 2023 Cuma günü (saat 18.00’e kadar ) doldurabilirler. Detaylı Bilgi için: 0262 315 80 55

İMES MM