TEMEL ATMA TÖRENİMİZ GERÇEKLEŞTİ
24 Temmuz 2020
Türk Sanayisinden 40’tan Fazla Ülkeye ‘Katma Değerli’ Fren Diski İhracatı
27 Temmuz 2020

Yılda en az 2500 kişiye nitelikli eğitimlerin düzenleneceği, sanayicimize yalın üretim ve prototipleşme alanlarında profesyonel destek sağlanacağı “İMES OSB İleri Mühendislik ve Mükemmeliyet Merkezi” projemizin başlamasından dolayı büyük memnuniyet duymaktayız.

Merkezimiz, 2000 m² kapalı alana sahip, bilgisayar destekli makineler, kalite ölçüm cihazları, CNC simülasyon ve katı modelleme laboratuvarları ve çok amaçlı eğitim salonları ile faaliyet gösterecektir.

Doğu Marmara Bölgesi’nin nitelikli insan kaynağı ihtiyacını giderecek ve bölgemizin ihtiyaç duyduğu sektörlere yönelik insan kaynağı yetiştirecek eğitim programlarını merkezimizde düzenleyeceğiz.

Bu doğrultuda ülkemizin ekonomisine katma değer oluşturacak ve sanayimizin gelişimine nitelik kazandıracak merkezimizin 22.07.2020 tarihinde temel atma törenine katılımları ile bizleri onurlandıran Sanayi ve Teknoloji Bakanımızın Sn. Mustafa VARANK’a, Kocaeli Valimiz Sn. Seddar YAVUZ’a, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım ALKAN’a, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Doç. Dr. Tahir BÜYÜKAKIN’a, Dilovası Belediye Başkanı Hamza ŞAYİR’a, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Muhammed Hasan ASLAN’a, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yrd. Prof. Dr. Nilgün FIĞLALI’ya, TÜBİTAK MAM Başkanı Sn. İbrahim KILIÇASLAN’a, Kocaeli Sanayi Odası Ayhan ZEYTİNCİOĞLU’na, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail ÇİLER’e, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa ÇÖPOĞLU’na, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlarına, Bölge Müdürlerine ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

İRFAN KÜÇÜKAY
İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı

İMES MM